Nagłówki

Gra miejska

Uczestnicy gry miejskiej

2 czerwca na terenie naszego miasta odbyła się gra miejska dla uczniów szkół podstawowych „Wyłącz fejsa-dołącz do nas” o puchar Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski, zorganizowana przez harcerzy z VII OSH im. Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie.

Głównym celem gry było zachęcenie dzieci do ograniczenia długiego używania komputera i promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. Mimo wielu atrakcji, które czekały na uczestników, w grze wzięły udział jedynie dwa patrole. Jeden z nich to patrol o nazwie „Wędrujący Komedoz” z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Niecieczy, natomiast drugi to „Głośnojaśni” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ks. Gen. Stanisława Brzóski w Sokołowie Podlaskim.

Po 3 godzinach zmagań z zadaniami oba patrole pomyślnie ukończyły grę miejską. W grze zwyciężył patrol „Głośnojaśni”, który z rąk Burmistrza Miasta otrzymał pamiątkowy puchar. Patrol „Wędrujący Komedoz” z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Niecieczy otrzymał wyróżnienie i nagrodę za zajęcie drugiego miejsca.

IMG_0619 IMG_0622 IMG_0637 IMG_0641