Sokołowscy tancerze wicemistrzami PolskiSokołowscy tancerze wicemistrzami Polski

Tancerze

19 kwietnia w Inowrocławiu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w tańcu hip-hop. 16 osobowa reprezentacja sokołowskiej Hip-Hopowej Akademii Tańca – Ponad Norme Crew wybrała się tam, aby po raz pierwszy skonfrontować swoje umiejętności z czołówką polskiej sceny tanecznej. Jak im poszło? Wyśmienicie!

Wszystko, co przygotowywali na ten wyjazd znalazło się w finale – zdobyli 4 medale! Zostali powołani w skład Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy i Świata! To świetny początek startów tancerzy, którzy od września 2013 roku ćwiczą pod okiem Huberta Krasnodębskiego.

Szczegółowe wyniki:

2 miejsce i tytuł wicemistrzyni Polski w kat. Solo powyżej 15 lat kobiet, zdobyła Paulina Kierylak!

2 miejsce i również tytuł wicemistrza Polski w kat. Solo powyżej 15 lat mężczyzn, zdobył Kamil Brewczuk

2 miejsce i tytuł wicemistrzyń Polski w kat. Duety powyżej 15 lat, zdobyły Paulina Kierylak i Lena Godlewska

3 miejsce i tytuł 2 wicemistrzów Polski w kat. Duety powyżej 15 lat, zdobyli Magdalena Chruszcz i Kamil Brewczuk

5 miejsce w kat. Formacje powyżej 15 lat, zdobyła formacja Ponad Norme Crew (skład formacji: Anusiewicza Patrycja; Boruc Weronika; Bronisz Adrian; Brewczuk Kamil; Chojnowska Julia; Chybowska Karolina; Godlewska Lena; Chruszcz Magdalena; Kierylak Paulina; Krasnodębska Patrycja; Maleszewska Anna; Jóżwiak Wiktoria; Radomska Edyta; Kopania Patrycja; Tymińska Beata; Kosowska Weronika)

5 miejsce w kat. Solo powyżej 15 lat, zdobył Adrian Bronisz.