Goście z Garwolina w Miejskim Przedszkolu nr 2

Nauczycielki

W środę 25 lutego sokołowskie przedszkole odwiedziły panie dyrektorki i nauczycielki z Publicznego Przedszkola Nr2 Akademia Pana Kleksa oraz Publicznego Przedszkola Nr5 Mały Europejczyk.

Głównym celem kolejnego spotkania nauczycieli i dyrektorów placówek było zawiązanie współpracy w obszarze dydaktyki i wychowania. Wymiana doświadczeń oraz spostrzeżeń dotyczących pracy z najmłodszymi sprzyja budowaniu jakości każdej placówki. Otwarte podejście do nowych rozwiązań gwarantuje na pewno sukcesy pedagogiczne, którymi poszczycić się może na pewno przedszkole nr 2 jak i przdszkola z Garwolina.

Sympatycznych gości powitano krótkim programem artystycznym. Przedszkolaki śpiewały, tańczyły i grały na instrumentach. Dzieci otrzymały od pani Łucji Wieczorek i pani Haliny Naczas książki z literaturą dziecięcą wraz z pozdrowieniami od dzieci i pracowników z zaprzyjaźnionych przedszkoli.

„Pierwsze wrażenie, jakie miałyśmy goszcząc w Garwolinie, nie myliło nas. Kolejne spotkanie i rozmowy utwierdziły nas w przekonaniu, że nasza współpraca i wymiana doświadczeń przyniesie wiele korzyści kadrze pedagogicznej a w szczególności da najmłodszym radość z poznawania nowych kolegów. Już wkrótce odbędzie się spotkanie przedszkolaków z kolegami z Garwolina” – mówi dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sokołowie Podaskim.