Rekrutacja do miejskich przedszkoli już wkrótce

Burmistrz Miasta z nauczycielami i przedszkolakami

Dyrektorzy Miejskich Przedszkoli serdecznie zapraszają rodziców i dzieci z miasta Sokołów Podlaski do naszych placówek. Przedszkola czynne są w godzinach od 6:30 – 17:30.

To placówki z tradycjami zapewniające wykwalifikowaną, systematycznie doskonalącą się  i doświadczoną  kadrę pedagogiczną otwartą na potrzeby dzieci. Nauczyciele pracują w oparciu o tradycyjne i nowoczesne metody  oraz sprawdzone formy pracy z dziećmi. Opracowują nowatorskie programy i projekty edukacyjne. Wszystkie miejskie przedszkola organizują i uczestniczą w wielu konkursach ogólnopolskich. Posiadają liczne sukcesy, wyróżnienia, certyfikaty. Prowadzą własne kuchnie, spełniające wszystkie normy żywienia zbiorowego. Uwzględniają indywidualną dietę dziecka, a obiady są domowe, smaczne i bogate w owoce i warzywa. Wspomagają rodzinę w wychowaniu organizując liczne uroczystości i imprezy oraz bezpłatne szkolenia i warsztaty.

Miejskie przedszkola zapewniają bezpłatną naukę języka angielskiego już od 3-latków, logopedię, rytmikę i gimnastykę korekcyjno-kompensacyjną. Sale dydaktyczne w naszych przedszkolach są kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne oraz sprzęt multimedialny. Ogrody pełne zieleni stanowią wyjątkowy i bezpieczny teren dla najmłodszych do zabawy, nauki i wypoczynku.

Miejskie przedszkola są miejscem, gdzie dzieci mogą w pełni poczuć swoje dzieciństwo i każdego dnia odkrywać swój nieskończony potencjał twórczy. Czują się kochane, akceptowane i szczęśliwe.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych aktualnych stron internetowych oraz do placówek!