Zimowisko w PSP4

Uczennice podczas zimowiska

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, już po raz dziesiąty, odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim zimowisko organizowane przez p. Annę Odziemczyk i p. Urszulę Kaczyńską.

Jak co roku dziewięćdziesięcioro dzieci miało zapewnione posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek.
Ogromną atrakcją dla uczestników zimowiska był pobyt w kręgielni YUNAVI, w sali zabaw przy ul. Pięknej, na basenie, w Nadleśnictwie SOKOŁÓW, w Sokołowskim Ośrodku Kultury, gdzie dzieci obejrzały film pt. „Annie”.
Na terenie szkoły pod czujnym okiem nauczycieli uczniowie mogli korzystać z sali gimnastycznej, pracowni komputerowej, z Radosnej Sali Zabaw. Szczególnie oblegane, zwłaszcza przez chłopców, były stoły do gry w ping-ponga.
Przeprowadzone były zajęcia profilaktyczno-sportowe oraz zajęcia z programu profilaktycznego „Spójrz inaczej”.
Odbyło się wiele konkursów sportowych, plastycznych, w których najlepsi zostali nagrodzeni. Nagrody i produkty żywnościowe mogły być zakupione dzięki hojności sponsorów, wśród których znaleźli się: Burmistrz Miasta Sokołowa Podl., ORPA, Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podl., PUIK, OSiR, SOK,  GAMA, REN, Hurtownia ELA, AL-DRÓB, Mleczarnia w Kosowie Lackim, Nowa-M, Tradycja Staropolska, Nadleśnictwo SOKOŁÓW, Hurtownia PAPIRUS, Piekarnia SMAK, BAJT, „Kogucik”, kręgielnia YUNAVI, Klub Przy Pięknej.
W ostatnim dniu zimowiska uczniowie zapalili 10 świeczek na jubileuszowym torcie.