Jasełka w Miejskim Przedszkolu nr 3

Przedszkolaki podczas występu

„Do stajenki, do stajenki, gdzie leży maleńki. Do stajenki, do stajenki, gdzie maleńki Jezus” – tak 23 stycznia 2015 roku zaśpiewały dzieci z grupy Muchomorki z Miejskiego Przedszkola nr 3 na Spotkaniu Opłatkowym połączonym ze Świętem Babci i Dziadka.

Oglądając Misterium Narodzenia Pańskiego w wykonaniu przedszkolaków i ich rodziców, wszyscy poczuliśmy atmosferę minionych Świąt Bożego Narodzenia i na krótką chwilę przenieśliśmy się w ten magiczny czas. Doskonałym uzupełnieniem jasełek były przepięknie zaśpiewane pastorałki i kolędy oraz „Taniec Aniołów” w wykonaniu sześciolatków. Była to wspaniała okazja, by cała trzypokoleniowa rodzina zebrała się przy jednym stole, podzieliła opłatkiem i złożyła sobie życzenia. Wśród zaproszonych gości był ks. Henryk Woźnowski z parafii św. Jana Bosko w Sokołowie Podlaskim oraz ks. Mariusz Bartosiak, prefekt Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie.

Wszyscy zachwyceni byli umiejętnościami aktorskimi dzieci i rodziców, o czym świadczyły uśmiechnięte twarze i przyjazne pełne miłości spojrzenia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, poświęcony czas, pomoc w przygotowaniu strojów, wigilijnych potraw i wspaniały występ.