Nagłówki

Konkurs „MÓJ OGRÓDEK” – wyniki

Obraz

Organizatorzy konkursu pragną gorąco podziękować za uczestnictwo w Miejskim Konkursie Plastyczno – Ekologicznym pt. „MÓJ OGRÓDEK”. Na konkurs wpłynęło blisko 215 prac, z których Komisja Konkursowa wyłoniła 9 prac nagrodzonych oraz 43 prace wyróżnione.

Spotkanie podsumowujące konkurs, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej oraz wręczeniem nagród i dyplomów, odbędzie się dnia 14 listopada o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.
Serdecznie zapraszamy dyrekcje szkół, uczestników i opiekunów.

Poniżej prezentujemy wyniki tegorocznej edycji konkursu z gratulacjami dla wszystkich zwycięzców i uczestników, życząc jednocześnie dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursów miejskich.

Miejski Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „MÓJ OGRÓDEK”  dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji w kwocie 10.000,00 zł.

Wyniki Miejskiego Konkursu Plastyczno – Ekologicznego pt. „MÓJ OGRÓDEK”

ORGANIZATORZY: Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski, Sokołowski Ośrodek Kultury
Komisja konkursowa:
Joanna Błońska – artysta plastyk, Sokołowski Ośrodek Kultury
Agata Celińska – nauczyciel plastyk
Małgorzata Świsłowska – nauczyciel plastyk
Marta Skrodzka – Urząd Miasta Sokołów Podlaski
Marta Leśniczuk – Urząd Miasta Sokołów Podlaski
• W kategorii wiekowej  5-6 lat:
I NAGRODA – Maria Pieniak – Miejskie Przedszkole Nr 2
II NAGRODA – Zuzanna Rogozińska – Miejskie Przedszkole Nr 3
III NAGRODA – Aleksandra Bartosiak – Miejskie Przedszkole Nr 4
WYRÓŻNIENIA
1.Nela Baran l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 2
2.Julia Żochowska l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 2
3.Maja Przewoźniczuk l.6 – Miejskie Przedszkole Nr 2
4.Michał Piwko l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
5.Filip Skrodzki l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
6.Nadia Szczęśniak l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
7.Zuzanna Małczuk l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
8.Julia Wasielewska l.5 –  Miejskie Przedszkole nr 2
9.Laura Aleksandrowicz l.5 – Miejskie Przedszkole nr 2
10.Ola Kosieradzka l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
11.Milena Żuk l.5 – Miejskie Przedszkole Nr 2
12.Marta Adamczuk – Miejskie Przedszkole Nr 3
13.Dominika Hawryluk – Miejskie Przedszkole Nr 3
14.Wiktoria Kaszuba – Miejskie Przedszkole Nr 3
15.Maja Krzemieniewska – Miejskie Przedszkole Nr 3
16.Agata Tyrola – Miejskie Przedszkole Nr 3
17.Monika Bartosiak – Miejskie Przedszkole nr 4
18.Wiktoria Kurełek – Miejskie Przedszkole Nr 4
19.Zuzanna Kruszewska – Miejskie Przedszkole Nr 4
20.Norbert Jakubik – Miejskie Przedszkole Nr 5
21.Natalia Bujalska – Miejskie Przedszkole Nr 5
22.Karolina Chojnowska – Miejskie Przedszkole Nr 5
23.Alicja Stańczuk – Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek
24.Maja Wojewódzka – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka”
25.Aleksander Janista – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka”
26.Maja Zawadzka l.6 – Koło Plastyczne
27.Maja Olszewska l.6 – Koło Plastyczne
• W kategorii wiekowej 7-9 lat:
I NAGRODA – Ola Dębska – Koło Plastyczne przy Sokołowskim Ośrodku Kultury
II NAGRODA – Wiktor Pencak – Szkoła Podstawowa Nr 4
III NAGRODA – Antoni Marciniak – Szkoła Podstawowa Nr 1
WYRÓŻNIENIA
1.Angelika Laskowska – Szkoła Podstawowa Nr 1
2.Anna Skorupka – Szkoła Podstawowa Nr 1
3.Maria Zakrzewska – Szkoła Podstawowa Nr 2
4.Oliwia Guzek – Szkoła Podstawowa Nr 4
5.Weronika Brzózka – Szkoła Podstawowa Nr 4
6.Ala Sarnecka – Koło Plastyczne
7.Magdalena Rogozińska – Koło Plastyczne
8.Gabriela Mieteń – Koło Plastyczne
9.Kinga Łukasiewicz – Koło Plastyczne
10.Klaudia Szczekutek – Koło Plastyczne
11.Ola Klimczuk – Koło Plastyczne
• W kategorii wiekowej 10-12 lat:
I NAGRODA – Jakub Teodorczuk – Szkoła Podstawowa Nr 4
II NAGRODA – Aleksandra Rudaś – Szkoła Podstawowa Nr 2
III NAGRODA – Olga Kotowska – Szkoła Podstawowa Nr 2
WYRÓŻNIENIA
1.Gabriela Złotkowska – Szkoła Podstawowa Nr 1
2.Aleksandra Trębicka – Szkoła Podstawowa Nr 2
3.Klaudia Marciniak – Szkoła Podstawowa Nr 2
4.Karolina Przywózka – Szkoła Podstawowa Nr 4
5.Julia Praska – Szkoła Podstawowa Nr 4
6.Paulina Kazimierczuk – Zespół Szkół Specjalnych