Jesienne zabawy w Leśnej Krainie

Przedszkolaki podczas zabawy

Środa, 29.10.2014 r. była w naszym przedszkolu dniem niezwykle rodzinnym, pełnym uśmiechu i radości. Do Leśnej Krainy przybyły całe rodziny przedszkolne, aby miło spędzić popołudnie na wspólnej zabawie pod hasłem „JESIENNE ZABAWY W LEŚNEJ KRAINIE”.

 Celem spotkania była:
• integracja środowiska rodzinnego i przedszkolnego,
• stwarzanie okazji do dobrej zabawy i miłej atmosfery,
• wspomaganie rozwoju fizycznego,
• utrwalenie zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.
               Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Zakrzewska, która nie kryła swego wzruszenia widząc tak licznie przybyłych gości. Po wspólnie odśpiewanym hymnie przedszkola głos zabrał honorowy gość spotkania, przedstawiciel Firmy Jastrzębski S.A. Pan Leszek Redes, który przekazał naszym przedszkolakom i pracownikom kamizelki odblaskowe w ramachakcji „Bezpiecznie z Adasiem”. Zwrócił uwagę na znaczenie noszenia kamizelek przez dzieci i dorosłych, życząc jednocześnie bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym szczególnie podczas jesiennych dni.
        Następnie przyszła pora na wesołą zabawę. Mali artyści z poszczególnych grup przedszkolnych pięknie zaprezentowali się w programach artystycznych o tematyce jesiennej.  Nie zabrakło również konkurencji sprawnościowych dla dzieci i rodziców. Wszyscy wspaniale się bawili, czym  zasłużyli sobie na nagrody ufundowaneprzez firmę Jastrzębski S.A. – apteczki pierwszej pomocy oraz kamizelki odblaskowe.
        Dużą niespodzianką dla wszystkich obecnych był występ nauczycieli Leśnej Krainy na czele z Panią Dyrektor, którzy przy dźwiękach muzyki irlandzkiej przenieśli wszystkich w klimat nostalgii i jesiennej zadumy.
        Po  zmaganiach sportowych przyszedł czas na pyszne pierogi, a także słodki poczęstunek przygotowany dzięki uprzejmości i serdeczności rodziców.
„Jesienne zabawy w Leśnej Krainie” to efekt owocnej współpracy z rodzicami naszych przedszkolaków,
za co składamy serdeczne podziękowania.
Leśna Kraina gorąco dziękuje  Firmie Jastrzębski S.A. za ofiarność na rzecz naszych przedszkolaków. Dzięki przekazanym  kamizelkom odblaskowym nasze dzieci zawsze będą widoczne i bezpieczne.