Miejski Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „Mój Ogródek”

Obraz

Urząd Miasta w Sokołowie Podlaskim pragnie serdecznie zaprosić do udziału w Miejskim Konkursie Ekologiczno – Plastycznym „Mój Ogródek”

Konkurs skierowany jest do dzieci ze wszystkich przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Miasta Sokołów Podlaski.

Celem  konkursu jest ukazanie różnorodności biologicznej występującej w naszym otoczeniu (w naszych ogródkach). Konkurs daje możliwość rozszerzania wiedzy dotyczącej flory i fauny oraz ulepszania umiejętności plastycznych.

Konkurs ma również na celu uwrażliwianie dzieci na piękno i bogactwo przyrody, pobudzenie wyobraźni poprzez stworzenie warunków dla rozwoju twórczości artystycznej oraz doskonalenie różnych technik plastycznych, a przez to także budowanie i kształtowanie postaw aktywnego działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Czekamy na Wasze prace do 10 listopada 2014 r. Mamy nadzieję, że letnie wakacyjne miesiące i podróże zainspirują Was do pracy.

Przy ocenie brane będą pod uwagę: umiejętność obserwowania świata, prezentacja wymaganych treści, twórcza postawa autora oraz estetyka wykonania.

Zapewniamy iż, zostały przewidziane nagrody rzeczowe dla uczniów, którzy zajmą I, II i III miejsca oraz dla szkół i przedszkoli biorących udział w konkursie.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie oraz pod nr tel. 25 781-75-03.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizacja Miejskiego Konkursu Ekologiczno – Plastycznego „Mój Ogródek”  dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji w kwocie 10.000,00 zł.

Pobierz regulamin (pdf)