Uroczysta sesja Rady Miejskiej

Uczestnicy sesji

W dniu dzisiejszym o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta rozpoczęła się uroczysta sesja Rady Miejskiej – Spotkanie Miast Partnerskich. 

Oprócz delegacji z miast partnerskich – Jekabpils i Dubno gościliśmy również delegację z Giżycka – miasta partnerskiego Dubna oraz delegację z Gminy i Miasta Czerwionka – Leszczyny, partnera Jekabpils. W spotkaniu brała udział p. Janina Dołgich – inicjatorka podpisania umowy partnerskiej naszego miasta z miastem Dubno.
Podczas sesji zaproszone delegacje zaprezentowały potencjał swoich miast, a wykład na temat wspólnej historii Sokołowa Podlaskiego, Dubna i Jekabpils wygłosił p. Jacek Odziemczyk.
Na sesji został przedstawiony wniosek Burmistrza Miasta oraz opinia Kapituły w sprawie przyznania nagrody Rady Miejskiej p. Jackowi Odziemczykowi. Podczas sobotnich obchodów Dni Sokołowa Podlaskiego p. Jacek Odziemczyk otrzyma nagrodę oraz dyplom.
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii na naszym Fanpage’u.