„Leśna Kraina” wyróżniona przez Ministra Edukacji Narodowej

Przedszkolaki podczas zabawy

Z wielką radością informujemy, iż Miejskie Przedszkole nr 4 Leśna Kraina w Sokołowie Podlaskim otrzymało wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym, którego organizatorem było Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Odpowiadając na zaproszenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, a tym samym promując aktywność fizyczną i zdrowotną wśród przedszkolaków i ich rodzin nasze przedszkole LEŚNA KRAINA przystąpiło do akcji „Ćwiczyć każdy może”. Bierze w niej udział blisko 4,5 tysiąca placówek z całego kraju.
Jednym z działań w ramach akcji „Ćwiczyć każdy może” był udział naszej placówki w konkursie fotograficznym ogłoszonym za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook na profilu Rok Szkoły w Ruchu.
Temat konkursu to: Odbijamy i podrzucamy! Wszystko, co okrągłe, lekkie, co odbijać i podrzucać się da! Głową, nogą, ręką! I zliczamy! Kto ile, kto więcej i wspólny wynik nasz! 🙂
Jego celem była promocja akcji „Ćwiczyć każdy może”. Należało wykonać fotografię lub film i wysłać na portal. Zdjęcia lub film mogły mieć charakter grupowy lub indywidualny. Powinny pokazywać, że zajęcia z wychowania fizycznego mogą być atrakcyjne dla dzieci.
Nagrody rzeczowe ufundowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także DYPLOM z podpisem Pani Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej to wielkie wyróżnienie dla naszej placówki. Jesteśmy dumni, że imię LEŚNEJ KRAINY mogliśmy rozsławić na terenie kraju. Naszym przedszkolakom, autorce zdjęcia – Pani Grażynie Rydzewskiej, a także Pani Małgorzacie Steć i Pani Monice Hilaruk – osobom odpowiedzialnym za techniczną obróbkę fotografii serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów!