Przedszkolaki z Dwójki zagrały z WOŚP!

Przedszkolaki na finale WOŚP

W czwartek i piątek dzieci i nauczyciele z Przedszkola nr 2 zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz najmłodszych i najstarszych obywateli naszego kraju.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 22! Tym razem serduszka akcji WOŚP trafiły również w ręce przedszkolaków. Dzieci z ochotą zaangażowały się w pomoc.
Dzięki dobroczynności rodziców każde dziecko miało szansę poczuć, że osobiście wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Dziecięce skarbonki i portfele rodziców zostały otwarte a ich zawartość trafiła do puszek by ratować życie innych ludzi. Przyświecające akcji hasło, głoszące, że liczy się każda złotówka sprawiło, że suma zebranych pieniędzy przerosła najśmielsze oczekiwania dzieci, rodziców i nauczycieli. Okazało się, że zbiórka przeprowadzona jedynie na terenie przedszkola przyniosła akcji dochód ponad 800 zł! W niedzielę dzieciaki dostarczyły zebrane pieniążki do sokołowskiego Sztabu WOŚP w Zespole Szkół nr 1. Z radością przekazały dwie pełne puszki na ręce pani Oli Kalickiej. W zamian za zaangażowanie otrzymały drobne upominki oraz namówiły aktorkę do pamiątkowego zdjęcia!