Leśna Kraina i WOŚP

Przedszkolaki - wolontariusze WOŚP

Już po raz kolejny Mali Wolontariusze i rodzice z Miejskiego Przedszkola nr 4 LEŚNA KRAINA brali udział w kweście na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagrała po raz 22 „NA RATUNEK – na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”.

Po zbiórce w Sztabie WOŚP Sokołów Podlaski nasi Mali Wolontariusze ruszyli z identyfikatorami i puszkami na wyznaczony przez sztab teren. Od godziny 11 można było ich spotkać na ulicach naszego miasta, w deszczu i śniegu ale z uśmiechami na buźkach, wdzięczni za każdy wrzucony grosz do puszki obdarowywali wszystkich czerwonymi serduszkami wielkiej orkiestry. Po skończonej akcji rozgrzali się w sztabie, gdzie zdali pełne puszki pieniędzy, które po przeliczeniu powiększyły kwotę jaką zebrało nasze miasto. Zaś dwa dni wcześniej przedszkolaki z LEŚNEJ KRAINY wykonały 100 kolorowych serc oraz wesołe anioły do dekoracji sztabu.
Wszystkim ludziom dobrej woli – DZIĘKUJEMY! „Siema”!