Spotkanie przedsiębiorców i delegacji z miasta Jekabpils

Spotkanie burmistrza z delegacją z Jekabpils

W dniach 4-7 grudnia w naszym mieście gościmy delegację z miasta partnerskiego na Łotwie. Wizyta ta związana jest z Międzynarodowym Forum Biznesu Miast Partnerskich, które ma odbyć się we wrześniu 2014 roku w Jekabpils.

Intencją forum jest prezentacja obywatelom i przedsiębiorcom z Jekabpils i Łotwy profili ekonomicznych i towarów produkowanych w miastach partnerskich. Celem forum jest promocja międzynarodowej współpracy gospodarczej i kulturalnej.

Udziałem w forum zainteresowanych jest 6 firm z Sokołowa Podlaskiego i okolic. Przyjazd delegacji z Jekabpils ma na celu zachęcić przedsiębiorców z naszego miasta do uczestnictwa w forum, jednak nie mniej kluczowe jest nawiązanie kontaktów biznesowych. W budynku Urzędu Miasta odbyła się prezentacja dla przedsiębiorców, a po niej rozpoczęły się wizyty w przedsiębiorstwach.