TROPY EUROPY II

Plakat informacyjny

Rywalizacja w klimacie filmów szpiegowskich, atrakcyjne nagrody i obiekty współfinansowane z funduszy europejskich w tle – oto co czeka uczestników gier miejskich „Tropy Europy II – na tropie przygody!”

W tym roku, podczas drugiej edycji gier pod hasłem „Tropy Europy II – na tropie przygody!” uczestnicy poznają miejsca, które rozwijają się dzięki Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Mazowieckiego 2007-2013 w Siedlcach, Ciechanowie i Warszawie. Gra w Siedlcach odbędzie się w sobotę 23 listopada, w Ciechanowie w sobotę 30 listopada, a w Warszawie w niedzielę 1 grudnia.

Wiedzę o projektach realizowanych dzięki RPO WM uczestnicy gry będą pozyskiwać, wcielając się w wysłanników centrali europejskich wywiadów, którzy w trakcie kilku godzin gry będą musieli pozyskać jak najwięcej cennych informacji i sprawdzić się w emocjonujących zadaniach godnych prawdziwych superagentów. By jeszcze lepiej wciągnąć się w przygodową fabułę, uczestnicy będą zaproszeni do przyjścia na gry w przebraniach dostosowanych do szpiegowskiego klimatu.

Udział w każdej z gier jest bezpłatny i nie wymaga specjalnego przygotowania. Do udziału zachęcamy przede wszystkim młodzież i osoby dorosłe w każdym wieku.

Żeby wziąć udział w grze należy stworzyć drużynę, która liczyć będzie od 2 do 4 osób, w tym przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Udział w grze wymaga wcześniejszej rejestracji. Wystarczy zgłosić się w dniu imprezy na godzinę przed wyznaczonym startem gry lub zarezerwować wcześniej miejsca poprzez formularze dostępne na stronie www.tropyeuropy.eu i na stronie gry na Facebooku – www.facebook.com/tropyeuropy. Na obu stronach znajdują się też szczegółowe informacje organizacyjne i aktualności na temat gier.

Nagrodą główną w każdej z gier jest niezapomniane przeżycie – ekskluzywny lot balonem nad Mazowszem dla czterech osób, który będzie można zrealizować do końca 2014 roku. Zwycięzcy sami określą termin realizacji lotu. Organizatorzy zapewnili też wiele nagród dodatkowych: cennych voucherów na sprzęt sportowy i turystyczny, zaproszeń do restauracji, atrakcji turystycznych i obiektów kulturalnych.

Organizatorem drugiej edycji gier miejskich „Tropy Europy” jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Wykonawcą gier jest Silesia Events. Patronami medialnymi gier są: Tygodnik Ciechanowski, Tygodnik Siedlecki i Radio Eska.