Rozstrzygnięcie konkursu „Odpadowe Sokoły”

W czwartek, 21 listopada, w budynku Urzędu Miasta Komisja Konkursowa oceniała prace, które zostały złożone w Miejskim Konkursie „Odpadowe Sokoły”. Przyznanie nagród dla zwycięzców odbędzie się we wtorek, 26 listopada.

Przy ocenie brane pod uwagę były umiejętność obserwowania świata, prezentacja wymaganych treści, twórcza postawa autora oraz estetyka wykonania. Do konkursu zgłoszono 515 prac z 16 jednostek oświatowych. Wszystkie prace spełniały warunki Regulaminu Konkursu.

Nagrody rzeczowe przewidziane są dla uczniów, którzy zajmą I, II, i III miejsca oraz dla szkół i przedszkoli, do których uczęszczają laureaci konkursu.

Nadrzędnym celem konkursu było uświadamianie dzieciom i młodzieży zagrożeń środowiska naturalnego płynących z niewłaściwego gospodarowania odpadami, promowanie recyklingu jako przykładu ekologicznej postawy i dbałości o środowisko, a jednocześnie aktywizacja i rozwijanie talentów plastycznych.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników oraz opiekunów plastycznych na uroczyste podsumowanie konkursu 26 listopada 2013 r. o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

Poniżej prezentujemy listę dzieci i młodzieży nagrodzonych oraz wyróżnionych w konkursie, a także niektóre ze złożonych prac.

Miejski Konkurs Ekologiczno – Plastyczny Odpadowe Sokoły dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji w kwocie 10.000,00 zł.

 

 

Nagrodzeni i wyróżnieni w Miejskim Konkursie „Odpadowe Sokoły”

 

Lista dzieci nagrodzonych w kategorii przedszkolnej:

 

1. Julia Lesiuk, Miejskie Przedszkole Nr 3, I Nagroda

2. Rafał Zalewski, Miejskie Przedszkole Nr 3, II  Nagroda

3. Leon Aleksandrowicz, Miejskie Przedszkole Nr 2, III Nagroda

4. Wiktor Tyrola l.6, Miejskie Przedszkole Nr 3, Wyróżnienie

5. Arkadiusz Paćko l.6, Miejskie Przedszkole Nr 5, Wyróżnienie

6. Weronika Kocak l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

7. Julia Połosa l.6, Miejskie Przedszkole Nr 4, Wyróżnienie

8. Dominika Hawryluk l.5, Miejskie Przedszkole Nr 3, Wyróżnienie

9. Aleksandra Saczuk l.6, Miejskie Przedszkole Nr 4, Wyróżnienie

10. Dawid Bieńkowski l.6, Miejskie Przedszkole nr 4, Wyróżnienie

11. Anna Iwańska l.5, Miejskie Przedszkole nr 3, Wyróżnienie

12. Mateusz Garwacki l.5, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

13. Dawid Sawicki l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

14. Zuzanna Malinowska l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

15. Oliwier Banaszczuk  l.5, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

16. Marta Mirkiewicz l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

17. Jakub Osiński l.5, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

18. Milena Liszkiewicz l.5, Miejskie Przedszkole Nr 3, Wyróżnienie

19. Nela Baran l.5, Miejskie Przedszkole nr 2, Wyróżnienie

20. Magdalena Sadokierska l.6, Miejskie Przedszkole Nr 3, Wyróżnienie

21. Mikołaj Warmiński l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

22. Bartosz Skibiński l.5, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

23. Maja Zawadzka l.5, Miejskie Przedszkole Nr 3, Wyróżnienie

24. Anna Zatkalik l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

25. Anna Strus l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

26. Zuzanna Kucharczyk l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

27. Oskar Gawryjołek l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

28. Kaja Moczulska l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

29. Adrianna Wiśniewska l.5, Miejskie Przedszkole Nr 4, Wyróżnienie

30. Zofia Kozłowska l.5, Miejskie Przedszkole Nr 4, Wyróżnienie

31. Julia Żochowska l.5, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

32. Bartłomiej Kosiorek l.5, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

33. Wiktoria  Trusiak l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

34. Julia Piwko l.6, Miejskie Przedszkole Nr 3, Wyróżnienie

35. Maja Sowa l.5, Miejskie Przedszkole Nr 3, Wyróżnienie

36. Urszula Pikalska l.6, Miejskie Przedszkole Nr 5, Wyróżnienie

37. Weronika Wojewódzka l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

38. Marta Spilaszek l.6, Miejskie Przedszkole Nr 2, Wyróżnienie

39. Gabriela Kamińska l.6, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek, Wyróżnienie

40. Wiktoria Filipczuk l.6, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek, Wyróżnienie

41. Maja Zembrowska l.5, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek, Wyróżnienie

42. Maja Szymanik l.6, Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka”, Wyróżnienie

 

Lista uczniów nagrodzonych w kategorii szkoła podstawowa:

1. Mikołaj Kosiorek, Szkoła Podstawowa Nr 4, I Nagroda

2. Ola Janista, Szkoła Podstawowa Nr 2, II Nagroda

3. Kurcz Klaudia, Szkoła Podstawowa Nr 1, III Nagroda

4. Łukasz Borychowski kl.5, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

5. Kewin Kiełczykowski kl.4, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

6. Olga Zawistowska kl.2, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

7. Wiktor Mielańczuk kl.5a, Szkoła Podstawowa Nr 4, Wyróżnienie

8. Dominika Bazylczuk kl.1c, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

9. Maja Pikalska kl.6, Szkoła Podstawowa Nr 2, Wyróżnienie

10. Barbara Przybyszewska kl.5a, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

11. Magdalena Rogozińska kl.1b, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

12. Bartłomiej Cegiełka kl.4, Szkoła Podstawowa Nr 2, Wyróżnienie

13. Jan Janista kl.1a, Szkoła Podstawowa Nr 2, Wyróżnienie

14. Małgorzata Prokopczuk kl.6d, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

15. Karolina Królak kl.1c, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

16. Aleksandra Sowa kl.6, Szkoła Podstawowa Nr 2, Wyróżnienie

17. Izabela Brzozowska kl.5d, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

18. Patrycja Jenerałek kl.5c, Szkoła Podstawowa Nr 1, Wyróżnienie

19. Nadia Ostrowska kl.1a, Szkoła Podstawowa Nr 2, Wyróżnienie

 

Lista uczniów nagrodzonych i wyróżnionych w kategorii gimnazjum:

1. Julia Kraska, Publiczne Gimnazjum Nr 2, I Nagroda

2. Wiktoria Zębacka, Publiczne Gimnazjum Nr 2, II Nagroda

3. Barbara Rytel, Gimnazjum Salezjańskie, III Nagroda

4. Przemysław Kucharek, Publiczne Gimnazjum Nr 1, Wyróżnienie

5. Klaudia Ambroziak, Gimnazjum Salezjańskie, Wyróżnienie

6. Milena Matwiejczuk, Publiczne Gimnazjum Nr 1, Wyróżnienie

7. Miłosz Nurzyński, Publiczne Gimnazjum Nr 1, Wyróżnienie

8. Weronika Białobrzeska, Publiczne Gimnazjum Nr 1, Wyróżnienie

9. Michał Turos, Gimnazjum Salezjańskie, Wyróżnienie

10. Sylwia Radzikowska, Gimnazjum Salezjańskie, Wyróżnienie

 

Lista uczniów nagrodzonych w kategorii szkoła ponadpodstawowa:

1. Agata Bolesta, I Liceum Ogólnokształcące, I  Nagroda

2. Paulina Wolska, I Liceum Ogólnokształcące, II  Nagroda

3. Kamila Smolińska, Zespół Szkół Nr 1, III Nagroda