Nie szata zdobi człowieka… a menadżera?

Plakat promocyjny

Serdecznie zapraszamy: przedsiębiorców działających na terenie Siedlec, Łukowa, Sokołowa Podlaskiego i Mińska Mazowieckiego oraz osoby wykazujące postawy przedsiębiorcze na 8. edycję spotkania East Business Club, które odbędzie się 3 października 2013. W trakcie spotkania Katarzyna Sobolewska opowie o istocie wizerunku przedsiębiorcy w kontaktach biznesowych.

Profesjonalny wizerunek przedsiębiorcy nie dotyczy jedynie ubioru, choć stoi on zdecydowanie na pierwszym miejscu. Oprócz stroju, szalenie ważne jest również otoczenie, w jakim obraca się przedsiębiorca, a zatem jego firma, wnętrze biura, jak również miejsce przyjmowania gości – także te wynajmowane okazjonalnie. Warto zwracać uwagę na to,
w jakich okolicznościach i w jakich wnętrzach spotykamy się z kontrahentami, bo już od pierwszego spotkania będziemy z tym kojarzeni.
W biznesie bardzo ważny jest kontakt wzrokowy, nie tylko w trakcie konwersacji czy negocjacji. Nasze oczy obejmują wszystko dookoła, zwłaszcza przy pierwszej wizycie. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, skupiając się przeważnie na przekazie merytorycznym i własnym zachowaniu. A to może okazać się w konsekwencji bardzo zgubne. Przyłóżmy zatem większą wagę do uatrakcyjnienia i większej estetyki i komfortu naszego miejsca pracy, przyjmowania klientów, organizowanych spotkań, a na pewno wpłynie to bardzo pozytywnie na nasz profesjonalny wizerunek biznesowy – mówi Katarzyna Sobolewska – certyfikowana trenerka biznesu, właścicielka biura coworkingowego i firmy szkoleniowo-doradczej EURO+ w Siedlcach, wspierającej start’upy oraz wspomagającej osiąganie dojrzałości biznesowej.
Spotkanie odbędzie się 3 października 2013 o godzinie 18:00 w kawiarni i herbaciarni „Coffee House” przy ul. Wyszyńskiego 28 w Łukowie. Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować siebie i własną firmę w 60-cio sekundowej prezentacji. Prosimy o zabranie około 50 wizytówek oraz kilku próbek towarów, katalogów etc. Spotkanie ma swobodny charakter, jednak preferujemy strój biznesowy.
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja na spotkanie i liczy się kolejność zgłoszeń pod adresem www.ebclub.pl
Udział w spotkaniu East Business Club kosztuje symboliczne 25 zł płatne przed spotkaniem za pomocą płatności online na stronie www.ebclub.pl lub w przypadku płatności gotówką
na miejscu w dniu spotkania 30 zł. Opłata pokrywa koszty wynajmu sali, cateringu i materiałów drukowanych, które otrzymasz na spotkaniu.