Organizacje pozarządowe i biznes – dlaczego są sobie potrzebni?

Serdecznie zapraszamy: przedsiębiorców działających na terenie Siedlec, Łukowa, Sokołowa Podlaskiego i Mińska Mazowieckiego oraz osoby wykazujące postawy przedsiębiorcze na 7. edycję spotkania East Business Club, które odbędzie się 22 maja 2013. 

W trakcie spotkania Hubert Pasiak potwierdzi tezę, że organizacje pozarządowe i biznes są sobie potrzebni. Idealnym uzupełnieniem spotkania będzie prelekcja Katarzyny Bułakowskiej dotycząca możliwości pozyskania tanich środków na finansowanie działalności gospodarczej.

Wydaje się, że organizacje pozarządowe od podmiotów biznesowych różni wszystko. Owszem, różnice są istotne, ale to właśnie może być kluczowy argument, przemawiający za współpracą. W jakich obszarach można spodziewać się korzyści? Co mogą sobie wzajemnie zaoferować? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące współpracy sektora społecznego i biznesowego postara się udzielić Hubert Pasiak. Małgorzata Zaranek, przedstawicielka Partnerstwa na rzecz Produktu Turystycznego- Szlaku Kulinarnego Mazowiecka Micha Szlachecka opowie o idei partnerstwa lokalnego oraz o korzyściach płynących ze współpracy w ramach partnerstwa.

Druga część spotkania dotyczyć będzie możliwości pozyskania tanich środków na finansowanie działalności gospodarczej. Katarzyna Bułakowska- kierownik biura Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa w Siedlcach przedstawi kluczowe informacje o funduszu, którego celem jest zapewnienie środków finansowych w postaci niskooprocentowanych pożyczek, mikro i małym firmom, które z różnych powodów mają trudności w uzyskaniu kredytu w bankach.

Spotkanie odbędzie się 22 maja 2013 o godzinie 18:00 w Restauracji Stara Drukarnia w Sokołowie Podlaskim. Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować siebie i własną firmę w 60-cio sekundowej prezentacji. Prosimy o zabranie około 50 wizytówek oraz kilku próbek towarów, katalogów etc. Spotkanie ma swobodny charakter, jednak preferujemy strój biznesowy.
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja na spotkanie i liczy się kolejność zgłoszeń pod adresem www.ebclub.pl
Udział w spotkaniu East Business Club kosztuje symboliczne 25 zł płatne przed spotkaniem za pomocą płatności online na stronie www.ebclub.pl lub w przypadku płatności gotówką na miejscu w dniu spotkania 30 zł. Opłata pokrywa koszty wynajmu sali, cateringu i materiałów drukowanych, które otrzymasz na spotkaniu.
Oficjalna strona na portalu Facebook: http://www.facebook.com/EastClubBusiness
Pliki identyfikacji wizualnej East Business Club: http://ebclub.pl/pliki-do-pobrania.html
Wydarzenie 22 05 2013 na Facebook: https://www.facebook.com/events/120440161493120/
Zdjęcia z poprzednich spotkań East Business: http://ebclub.pl/media-filmy-zdjecia/oficjalne-spotkania.html
Kontakt:
Paulina Chrupek
Event Manager
tel.: 794 141 244
e-mail: paulina@ebclub.pl
O East Business Club
East Business Club to projekt skierowany do właścicieli firm oraz osób przedsiębiorczych świadczących niezależne usługi na lokalnym rynku Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Łukowa oraz Sokołowa Podlaskiego. Celem East Business Club jest efektywne wykorzystywanie najskuteczniejszych narzędzi biznesowych do promocji firm zrzeszonych w ramach EBC dla podnoszenia ich zyskowności z prowadzonej działalności. Promocja naszych członków następuje poprzez organizowanie cyklicznych spotkań biznesowych, na których poznają i integrują się lokalni przedsiębiorcy, co ułatwia nawiązanie współpracy i wzajemną rekomendację własnych usług.
Na spotkanie zapraszamy osoby przedsiębiorcze chcące:
  • zwiększyć dochody we własnej firmie
  • nawiązać nowe kontakty
  • pozyskać klientów i pośredników
  • uczestniczyć w społeczności konsumenckiej
  • korzystać z rabatów na produkty i usługi dedykowanych dla przedsiębiorców w naszym regionie
  • wymieniać się doświadczeniem między przedsiębiorcami z różnym stażem
  • reklamować swoje produkty i usługi w sposób skuteczny, a niekoniecznie kosztowny
  • budować i mieć wpływ na rozwój jednej z najdynamiczniej rozwijających się grup biznesowych w regionie!