Hubi znów w Sokołowie

Plakat informacyjny

Już jest w Polsce. Wraca do Sokołowa w Wielkim hip – hop’owym stylu. Jego zajęcia to pewność dobrej muzyki, nowy trendy i ciężka praca nad techniką.

HUBERT KRASNODĘBSKI
Nowy semestr, nowe grupy. Od 1 marca 2013 r. (piątek) zaczynamy regularne treningi.
Zajęcia będą miały charakter otwarty, dla wszystkich chętnych. Jedno spotkanie w tygodniu, zawsze w piątki, opłata miesięczna w wysokości 30 zł uiszczana powinna być w sekretariacie. Zapisy TYLKO TELEFONICZNIE pod numerem 510 066 334. Tworzymy listy i grupy wiekowe. Godziny treningów i przynależność do grup zostanie podana 28.02.2013 r.
LIMITOWANA ILOŚĆ MIEJSC
Grupa dorosłych dla rodziców i tancerzy powyżej 25 r.ż. Treningi także w piątki, wieczorową porą:)
Hubert „Hubi” Krasnodębski
Dyplomowany Instruktor tańca jazzowego. Magister pedagogiki o specjalizacji – animator i menedżer kultury. Wykładowca na wielu warsztatach, kursach i szkoleniach w całej Polsce, jak również w Europie (Wielka Brytania). Specjalizuje się w takich stylach tanecznych jak hip-hop (new style), new age, L.A. style, house, baltimore, break dance. Posiada podstawy tańca jazzowego, klasycznego oraz współczesnego. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Szkolił się między innymi w USA, Czechach, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Finalista Mistrzostw Europy International Dance Organization, wielokrotny Mistrz Polski Polskiej Federacji Tańca. Uczestnik wielu imprez tanecznych federacyjnych i undergroundowych. Jego podopieczni, jak i choreografie, wielokrotnie zdobywały tytuły Mistrza Polski oraz docierały do finałów podczas imprez międzynarodowych. Aktor i tancerz spektaklu „Ja i Ja” wystawianego w Teatrze na Woli podczas Hip Hop Groove Festival 2010 oraz podczas Inwazji Sztuki Niezależnej „Re-wizje” w Warszawie. Aktor i tancerz w filmie „Zamknij Oczy”. Tancerz międzynarodowego spektaklu tanecznego „Coz of Dance” wystawianego podczas Hip Hop Groove Festival w 2012 roku na deskach Teatru na Woli w Warszawie. Obecnie tancerz i choreograf w grupach UNDER oraz UNIQUE działających w Warszawie. Ambitny i konsekwentny. Motto życiowe: „…trzeba stać się kimś, by móc oceniać innych…”.