IX KONKURS – zbiórka makulatury

Urząd Miasta Sokołów Podlaski zaprasza wszystkie placówki oświatowe z terenu naszego Miasta do udziału w IX edycji Konkursu – zbiórka makulatury dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Głównym celem Konkursu jest propagowanie właściwych postaw proekologicznych u najmłodszych oraz promowanie bezpośredniego zaangażowania w działalność związaną z selektywnym zbieraniem odpadów.

Z uwagi na charakter tego przedsięwzięcia, polegającego na edukowaniu już od najmłodszych lat ważne jest, aby zaangażowała się i uczestniczyła w tej inicjatywie jak największa liczba dzieci, młodzieży i dorosłych.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkie placówki oświatowe do wzięcia udziału Konkursie.

Wszelkie informacje na temat IX edycji Konkursu – zbiórka makulatury, jego Regulamin i druk Raportu z przebiegu zbiórki oraz potwierdzenia ilości przekazanej makulatury, są zamieszczone na głównej stronie internetowej urzędu www.mazovia.pl.