Weź udział w konkursie. Do wygrania boisko!

Plakat promocyjny

Ruszyła szósta edycja programu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego celem jest promocja aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Także i w tym roku jedna ze szkół podstawowych wygra profesjonalne boisko szkolne. Takie boiska powstały już u zwycięzców poprzednich edycji, w: Turznie (2007 r.), Bobrówku (2008 r.), Ogardach (2009 r.), Kaznowie (2010 r.) i Górze (2011 r.).

W programie biorą udział wybrane, przy współpracy z kuratoriami oświaty oraz gminami, szkoły podstawowe, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym.
Zadaniem szkół zaproszonych do konkursu było przygotowanie zespołowej pracy konkursowej prezentującej dobre zwyczaje w kibicowaniu. Zdjęcia pracy konkursowej wraz z opisem oraz informacjami o uczestniku konkursu można znaleźć w zakładce „Głosuj”.
O tym, która szkoła stanie przed szansą wygrania atrakcyjnej nagrody – wielofunkcyjnego boiska szkolnego, zadecyduje lokalna społeczność, oddając swój głos na wybraną pracę konkursową. Dzięki Wam wyłonionych zostanie 10 szkół z największą liczbą głosów, spośród których jury wyłoni zwycięzcę oraz zdobywców 2. i 3. miejsca. Aby zagłosować zarejestrujcie i zalogujcie się!
Weźcie udział w głosowaniu! Być może to dzięki Waszym głosom nowe, już szóste, wielofunkcyjne boisko szkolne powstanie w Waszej okolicy!
 
Termin głosowania: 18.05. – 18.06.2012 r.
Zwycięzców poznamy już w czerwcu!