Targi pracy i kariery

Plakat informacyjny

Praca chodzi Ci po głowie – złap ją! Targi pracy i kariery w Sokołowie Podlaskim.

15 września (czwartek) w godzinach 10:00 – 15:00 odbędą się „Targi pracy i kariery w Sokołowie Podlaskim”, których głównym elementem będą stoiska wystawowe lokalnych przedsiębiorców, szkół wyższych oraz przedstawicieli administracji publicznej. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami pracy, stażu, praktyk oraz wolontariatu podczas wydarzenia będzie można uczestniczyć w warsztatach tematycznych obejmujących praktyczne umiejętności związane z wejściem i poruszaniem się po rynku pracy. W programie: „Kierunek studiów a przyszła kariera zawodowa”, „Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim – te same usługi, nowa jakość”, „Jak znaleźć pracę – CV, list motywacyjny i rozmowa kwalifikacyjna”, „Wolontariat – ciekawy start w dorosłe życie”.
Oprócz spotkań z wystawcami i warsztatów równolegle odbędzie się prezentacja filmów promocyjnych oraz materiałów filmowych związanych z lokalną i ogólnopolską działalnością społeczną.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Sokołowskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Wolności 27 – wstęp wolny.
Przedsięwzięcie objęte zostało honorowym patronatem Burmistrza Sokołowa Podlaskiego.
Wydarzenie organizowane jest przez młodzież z powiatu sokołowskiego w ramach projektu „Targi pracy i kariery w Sokołowie Podlaskim” realizowanego przez fundacje Civis Polonus i U siebie. Więcej o wydarzeniu i projekcie na stronie internetowej Fundacji Civis Polonus pod adresem www.civispolonus.org.pl Informacji chętnie udzieli także Michał Owczarek, tel. 22 827 52 49.