Najlepszy na lato jest SOK

Plakat promocyjny Wakacje 2011

Siedzisz w domu/przed komputerem/na ławce pod blokiem? A może chciałabyś/chciałbyś zrobić coś fajnego, a do tego wszystkiego poznać ciekawych ludzi? Sokołowski Ośrodek Kultury wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Możesz przyjść. Na pewno nie pożałujesz.

Corocznie Sokołowski Ośrodek Kultury przygotowuje ofertę wakacyjną m.in. dla tych wszystkich osób, które z jakichś powodów w tym okresie zostają na miejscu. W tym roku ruszamy już od 4 lipca. W programie wakacyjnym znajdują się m.in.: kino letnie, zawody sportowe, gry i zabawy integracyjne, zajęcia z rytmiki, zajęcia manualne (masa solna) oraz zajęcia wokalne. W tym roku także po raz pierwszy dołącza do oferty szereg działań animacyjno – artystycznych w ramach animAkcji. Są nimi m.in.: warsztaty z nauki filcowania „W plątaninie owczych włosów”, warsztaty teatralne, wycieczka rowerowa wraz z zajęciami fotograficznymi, koncert plenerowy z udziałem zespołów z Chin, Brazylii i Polski, szkółka gier planszowych i turniej planszówek, projekcja filmu „Niebieskoocy”, zawody ze SLAMu poetyckiego, warsztaty promujące pozytywne aspekty kultury HIP HOP (graffiti, beat box, muzyka) oraz warsztaty animacyjne i akcja uliczna.

Oferta skierowana jest do różnych grup wiekowych. Dlatego każda osoba ma szansę znaleźć coś dla siebie. Zachęcamy do wzięcia udziału. Weź siostrę/mamę/babcię/znajomego/a nawet całą rodzinę i wpadnijcie do nas! Więcej informacji na stronach:www.sok.sokolowpodl.pl i www.animakcja.pl. Serdecznie zapraszamy!