I Bieg Niepodległości w Sokołowie

W ramach obchodów Święta 11 Listopada w Sokołowie Podlaskim planowane jest zorganizowanie Biegu Niepodległości. Burmistrz Miasta zwraca się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie idei przedsięwzięcia, licząc, że w tak podniosłym wydarzeniu udział wezmą zarówno uczniowie szkół, jak też przedstawiciele zakładów pracy i przedsiębiorstw.

Bieg Niepodległości odbędzie się 11 listopada 2010 r. Start uczestników  planowany jest o godz. 13.30 z Parku im. A. Mickiewicza, po Mszy Świętej w kościele Księży Salezjanów o godz. 12.00 i uroczystościach pod Pomnikiem Niepodległości. Bieg odbędzie się ulicami naszego miasta, na dystansie ok. 1500 metrów. Dla zwycięzców przewidziano nagrody i puchary, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe koszulki. Organizatorzy zapewniają uczestnikom gorący posiłek oraz opiekę medyczną.

Zapisy na Bieg Niepodległości prowadzi Urząd Miasta tel. (25) 7817501, Ośrodek Sportu i Rekreacji tel. (25) 7812667 oraz Kryta Pływalnia tel. (25) 7812598. Zgłoszenia grup zorganizowanych będą przyjmowane do 5 listopada 2010 r. Regulamin biegu znajdą Państwo na stronach miasta, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

Organizatorzy wyrażają nadzieję, że inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem i stanie się ważnym wydarzeniem towarzyszącym obchodom Święta Niepodległości także w przyszłych latach.