Marcin Daniec i Happysad na koncercie plenerowym

Marcin Daniec, a nie Paranienormalni wystąpi na Dniach Sokołowa Podlaskiego 29 maja 2010. Zmiana jest niezależna od Organizatorów, ale mamy nadzieje, że nie sprawi Państwu zawodu. Paranienormalni przyjadą do nas w innym terminie, Marcin Daniec będzie w naszym mieście już w najbliższą sobotę. I oczywiście Happysad, na który czeka wielu wiernych fanów.

Długo oczekiwany w Sokołowie Podlaskim Zespół Happysad już za kilka dni zagra na koncercie plenerowym. Grupa ze Skarżyska-Kamiennej ma w naszym mieście wielu fanów, którzy pragną na żywo usłyszeć legendarną „Łydkę”, „Zanim pójdę” czy „Mów mi dobrze”. Już debiutancki album Zespołu Happysad „Wszystko jedno” z 2004 roku znalazł się liście 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka. Trzeci album „Nieprzygoda” stał się najlepiej sprzedającą się płytą w 2007 roku. Od momentu powstania w 2001 Happysad należy do najlepszych grup rockowych w Polsce, a każdy jej koncert jest wydarzeniem.

Tak więc Happysad na żywo w Sokołowie Podlaskim już w najbliższą sobotę 29 maja w godzinach wieczornych, scena plenerowa przy ul. Piłsudskiego.

Dla miłośników kabaretu gwiazdą wieczoru będzie znakomity Marcin Daniec, satyryk, artysta kabaretowy, znany jako Pan Ignacy vel Waldemar K. vel Marcinek vel Góral. Każde sceniczne wcielenie Marcina Dańca ma zagorzałych wielbicieli. W każdym odcinku prowadzonego w TVP 2 Hitu Dekady Artyście towarzyszy inne prezenterka, ciekawe kogo Marcin Daniec przywiezie do Sokołowa Podlaskiego? Jakie wcielenie przywoła? Kim będzie tym razem? Przyjdź, zobacz!