Nagłówki

Najładniejsze posesje 2008 – laureaci

Burmistrz Miasta Sokołowa Podlaskiego uprzejmie informuje, iż rozstrzygnięty został XII Konkurs na „Najładniejsze posesje w Sokołowie Podlaskim 2008r.”, obejmujący dwie kategorie: „Posesje prywatne” oraz „Instytucje”. Do konkursu zgłoszono 35 posesji prywatnych oraz 3 instytucje.

  1. Godlewscy Sławomir i Iwona, zam. ul. Świerkowa 8 I NAGRODA 
  2. Chmielewska Izabela, zam. ul. Monte Casino 1 II NAGRODA
  3. Demiański Tadeusz i Elżbieta, zam. ul. Prosta 43 III NAGRODA
  4. Anna Kosieradzka, zam. ul . Sienkiewicza 10 – WYRÓŻNIENIE
  5. Sławomir Tomaszewski, zam. ul. Piłsudskiego 35 – WYRÓŻNIENIE
  6. Dorota Żochowska, zam. ul Wilczyńskiego 109 – WYRÓZNIENIE
  7. Paweł Włodawiec, zam. ul. Wilczyńskiego 63 – WYRÓŻNIENIE
  8. Sławomir Pieniak, zam. ul. Mała 4 – WYRÓŻNIENIE
  9. Joanna i Janusz Ślepowrońscy, zam. ul. Witosa 18 – WYRÓŻNIENIE
  10. Ewa Korman, zam. ul. Malownicza 48-WYRÓŻNIENIE
  11. Elżbieta i Bogdan Filipiak, zam. ul. 30 – WYRÓŻNIENIE
  12. Barbara i Piotr Fabiańscy, zam. ul. Mickiewicza 6 – WYRÓŻNIENIE
  13. Zofia i Henryk Zalewscy, zam. ul. Witosa 40 – WYRÓŻNIENIE
  14. Dariusz Remieszewski , zam. ul . Nieciecka 65 – WYRÓŹNIENIE
  15. Bożena i Józef Panasz, zam. ul. Nieciecka 47 – WYRÓŻNIENIE
  16. Grażyna i Sławomir Radzikowscy, zam. ul. Prosta 114 – WYRÓŻNIENIE
  17. Eugenia Murawska, zam. ul. Jana Pawła 34 – WYRÓŻNIENIE
  18. Elżbieta i Tomasz Piotrowscy, zam. ul. Krzywa 26A/3 – WYRÓŻNIENIE
  19. Anna i Wiesław Jurczak, zam. ul. Siedlecka 75 – WYRÓŻNIENIE
  20. Joanna i Mirosław Wyszomirscy, zam. ul. Bartoszowa 17 – WYRÓŻNIENIE
  21. Maria Trusiak, zam. ul. Wojska Polskiego 30 – WYRÓŻNIENIE
  22. Gul Antoni, zam. ul. Wojska Polskiego 3 – WYRÓŻNIENIE
  23. Wiesława i Ryszard Replin, zam. ul. Wojska Polskiego 2 – WYRÓŻNIENIE
  24. Magdalena i Robert Jaszczuk , zam. ul. Bosco 25 – WYRÓŻNIENIE
  25. Jolanta i Karol Niemirka, zam. ul. Bosco 17 – WYRÓŻNIENIE
  26. Stefan Pruszkowski, zam. ul. Wjejska 37 – WYRÓŻNIENIE
  27. Mirosława i Witold Wyszomirscy, zam. ul. Andersa 35 – WYRÓŻNIENIE

W kategorii „Instytucje” komisja konkursowa postanowiła nagrodzić:

  1. PUIK Sp. z o.o., ul. Kosowska 75 I NAGRODA
  2. Kulik Renata ,Dom Weselny „ERATO” ul. Lipowa 82 II NAGRODA 
  3. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące ul. Bosco 1 III NAGRODA

Jednocześnie informujemy, iż uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się dnia 12.12.2008 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta o godz. 13:00. Laureatów oraz wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.