Nagłówki

„Dni Sokołowa 2008”

Przedstawiamy program imprez i uroczystości w tegorocznych obchodach „Dni Sokołowa”.

9 maja (piątek)

  • godz. 19:00 Benefis ks. Stanisława Falkowskiego z cyklu „Tu pozostać muszę” (sala widowiskowa SOK)

11 maja (niedziela)

  • godz. 13:00 Festiwal Piosenki Religijnej – eliminacje powiatowe (sala widowiskowa SOK)

12 maja (poniedziałek)

  • godz. 10.00 XIII Turniej piłki nożnej im M. Wielgusa – eliminacje do etapu wojewódzkiego rozgrywek organizowanych pod patronatem PZPN i TP S.A (stadion przy ul. Lipowej)

14 maja (środa)

  • godz. 17:00 Spotkanie z Kirą Gałczyńską w ramach Sokołowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (Galeria SOK)

15-16 maja (czwartek-piątek)

  • godz. 10:00 Festiwal Kultury Harcerskiej (sala widowiskowa SOK)

18 maja (niedziela)

  • godz. 17:00 „Polska Biega” – akcja promująca aktywną formę ruchu przy wsparciu medialnym “Gazety Wyborczej”, TVP SPORT i RMF FM (stadion przy ul. Lipowej)
  • godz. 20:00 Mazowsze w Koronie – Staropolskie Wieczory w Zabytkach Architektury Mazowieckiej. Joseph Haydn – Wielkie dzieła – Orkiestra Sinfonia Viva pod dyr. ks. Tomasza Radziwonowicza, Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego pod dyr. ks. Kazimierza Szymonika (Kościół Konkatedralny w Sokołowie Podlaskim)

19 maja (poniedziałek)

  • godz. 10.00 VIII Turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion” – eliminacje do etapu wojewódzkiego rozgrywek organizowanych pod patronatem: UEFA – Program Grassroots , M E N, Ministerstwa Sportu i Turystyki (stadion przy ul. Lipowej)

21 maja (środa)

  • godz. 8:30 Rajd rowerowy szlakiem ks. Brzóski – impreza turystyczna dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych (stadion przy  ul. Lipowej)

26 maja (poniedziałek)

  • godz. 11:00 Uroczystość nadania odznaczenia państwowego Ks. Gen. Stanisławowi Brzósce, z udziałem Prezydenta RP (Kościół Konkatedralny, Skwer Ks. Brzóski)
  • godz. 17:00 Festiwal Piosenki Przedszkolnej – „Piosenki o mojej Mamie” w wykonaniu dzieci z przedszkoli (sala widowiskowa SOK)

28 maja (środa)

  • godz. 17:00 Pokazowy mecz piłki nożnej z okazji uroczystego otwarcia boiska ze sztuczną nawierzchnią (os. Gałczyńskiego za sceną plenerową)

29-31 maja (czwartek-sobota)

VII Europejskie Nadbużańskie Spotkania Folklorystyczne Bug i Dunaj Łączą Narody (sala widowiskowa SOK, scena plenerowa)

1 czerwca (niedziela)

Dzień Dziecka z OSiR-em – blok imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży

  • godz. 10:00 Regionalny turniej piłki nożnej orlików (stadion przy ul. Lipowej)
  • godz. 11:00 „Familiada na pływalni” (Kryta pływalnia przy ul. Bulwar 1)
  • godz. 15:00 Sokołowski otwarty turniej streetbasketu (boisko ze sztuczną nawierzchnią na os. Gałczyńskiego za sceną plenerową)