Wyróżnienie dla „Jurexu”

Z przyjemnością informujemy, że sokołowska firma PHHD „Jurex” otrzymała wyróżnienie w regionalnym konkursie „Mazowiecka Firma Roku”, organizowanym przez Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza i „2000 Consulting” Sp. z o.o. Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej Burmistrz Miasta odczytał z tej okazji list gratulacyjny dla pana Jerzego Krysiaka, właściciela przedsiębiorstwa.

„Serdecznie gratuluję przyznania Pańskiej firmie wyróżnienia  w konkursie “Mazowiecka Firma Roku”. Jest o­no wyrazem uznania dla dynamicznego rozwoju firmy i jakości świadczonych przez nią usług. Wraz z Państwem cieszymy się z tego sukcesu, który jest ważnym elementem budowania pozytywnego wizerunku naszego miasta. Winszując Państwu wyróżnienia, życzymy Panu i całej Załodze wszelkiej pomyślności w pracy i rozwoju firmy przez wiele dziesięcioleci.

Z wyrazami szacunku
Bogusław Karakula
Burmistrz Sokołowa Podlaskiego”