Nagłówki

Wyniki wyborów samorządowych w mieście Sokołów Podlaski

W wyborach do samorządu miejskiego w Sokołowie Podlaskim, przeprowadzonych 12 listopada 2006, wzięło udział 7670 z 14992 uprawnionych (51,16%). Burmistrzem Miasta został w pierwszej turze głosowania Bogusław Karakula, uzyskując 3943 (52,25%) głosów. Oto szczegółowe wyniki głosowania w wyborach Burmistrza i Rady Miejskiej:

Karakula Bogusław Jan 3943 52,25%

Witkowski Waldemar Antoni 1518 20,12%

Rabek Ewa 925 12,26%

Czarnocki Antoni Jerzy 889 11,78%

Oleszczuk Jerzy Stanisław 271 3,59%

Okręg nr 1

Rybak Krzysztof Jacenty 163 37,47%

Bałkowiec Janusz 112 25,75%

Miller Wojciech 68 15,63%

Mazurczak Krystyna Zofia 46 10,57%

Klepacki Mirosław 46 10,57%

Okręg nr 2

Żochowski Karol Jan 101 22,15%

Błońska Joanna Maria 94 20,61%

Matysiak Krystyna 92 20,18%

Papliński Marek 78 17,11%

Wojewódzki Józef Stanisław 39 8,55%

Pieniak Artur Norbert 36 7,89%

Okręg nr 3

Milik Marek 137 28,36%

Pawelec Grzegorz 123 25,47%

Godlewski Jerzy 69 14,29%

Sobich Wiesław Bernard 69 14,29%

Buzuk Witold 41 8,49%

Księżopolska Marlena Katarzyna 21 4,35%

Okręg nr 4

Florczuk Marek 151 24,88%

Krysiak Marek 149 24,55%

Pieniak Sławomir 73 12,03%

Szczekutek Jacek Tomasz 73 12,03%

Jackowski Jacek 64 10,54%

Niewiadomska Izabela Elżbieta 35 5,77%

Wrzosek Agnieszka 21 3,46%

Dyoniziak Wiesław 20 3,29%

Okręg nr 5

Lipka Ewa 144 28,86%

Czaczkowska-Włoga Teresa 119 23,85%

Rutkowski Wojciech Grzegorz 85 17,03%

Majchrzak Lidia 55 11,02%

Chadaj Sławomir 36 7,21%

Rosochacka Zofia Maria 27 5,41%

Jaszczuk Elżbieta 7 1,40%

Okręg nr 6

Tomczuk Włodzimierz 144 25,22%

Dzieciątko Lucjan 123 21,54%

Kamiński Krzysztof 77 13,49%

Raczkiewicz Katarzyna 70 12,26%

Doncbach Mirosław Kazimierz 65 11,38%

Czarkowski Jarosław 42 7,36%

Bujak Stanisław 19 3,33%

Zarębski Marek Marian 12 2,10%

Okręg nr 7

Wąsowski Andrzej Dariusz 151 28,49%

Kobyliński Grzegorz Stefan 121 22,83%

Marszow Andrzej Grzegorz 89 16,79%

Paczuski Andrzej 77 14,53%

Soszka Anna Elżbieta 48 9,06%

Kryszczuk Włodzimierz 17 3,21%

Szafrański Jarosław Józef 11 2,08%

Okręg nr 8

Plichta Grzegorz 131 22,59%

Celiński Marcin Krzysztof 108 19,29%

Łach Tadeusz 83 14,82%

Gaczyński Grzegorz 83 14,82%

Dłuski Antoni 68 12,14%

Langowski Tadeusz Kuba 48 8,57%

Kosel Konrad 37 6,61%

Jasiński Zygmunt Józef 22 3,93%

Okręg nr 9

Niemirski Jacek 114 21,23%

Rabek Ewa 82 15,27%

Zbrzeżny Tomasz 68 12,66%

Ołtarzewski Leszek Jan 57 10,61%

Fabijańska Krystyna 55 10,24%

Świnarski Mirosław Edward 51 9,50%

Czarnocki Ireneusz Tadeusz 38 7,08%

Okręg nr 10

Rosochacki Jan 169 34,56%

Woźniak Krzysztof Zygmunt 119 24,34%

Raźniak Waldemar Stanisław 80 16,36%

Kublik Iwona Ewa 58 11,86%

Krakowski Leszek 28 5,73%

Rutkowski Mikołaj Andrzej 21 4,29%

Okręg nr 11

Hardej Waldemar 95 20,30%

Błoński Krzysztof 87 18,59%

Dudek Jerzy Eugeniusz 82 17,52%

Sikorska Maria 78 16,67%

Braun-Mikołajczuk Edyta Inez 64 13,68%

Sandrykowicz Grażyna Maria 50 10,68%

Okręg nr 12

Sikorski Piotr 271 42,61%

Zalewski Tadeusz Marek 72 11,32%

Rurarz Dariusz 62 9,75%

Bolesta Wojciech 49 7,70%

Gołocka Renata Janina 42 6,60%

Czarnecki Krzysztof Jan 34 5,35%

Lalak Mirosław Wiesław 27 4,25%

Protaziuk Artur Wiesław 26 4,09%

Bielski Waldemar Józef 25 3,93%

Wyszomirski Witold 12 1,89%

Okręg nr 13

Iwański Krzysztof 143 29,79%

Ostrowski Janusz Marian 110 22,92%

Wycech Zygmunt Feliks 108 22,50%

Skarżyński Waldemar 50 10,42%

Mikołajczuk Zofia 35 7,29%

Nowakowski Józef 12 2,50%

Okręg nr 14

Połóg Waldemar Andrzej 149 33,26%

Szymański Włodzimierz 98 21,88%

Bałkowiec Jadwiga Anna 66 14,73%

Jadczuk Andrzej Janusz 43 9,60%

Brzozowski Janusz 41 9,15%

Danielak Sławomir 19 4,24%

Wrzaszcz Janusz Stanisław 16 3,57%

Okręg nr 15

Zupka Rafał Zbigniew 115 25,16%

Świętochowski Marian Gabriel 99 21,66%

Rybak Włodzimierz Jan 78 17,07%

Lesiuk Iwona 72 15,75%

Mroczek Łukasz 37 8,10%

Nowotniak Wiesława Zofia 26 5,69%

Raźniak Natalia Helena 25 5,47%

Tomczuk Ryszard 1 0,22%