Odznaczenia dla złotych jubilatów

Dziś w Urzędzie Miasta odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego par z naszego miasta. Odznaczenia, przyznane jubilatom przez Prezydenta RP, wręczali Burmistrz Miasta Bogusław Karakula i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Maria Grażyna Wojtczuk.

Odznaczenia otrzymali Państwo Danuta i Leon Antonik, Jadwiga i Janusz Bałkowiec, Wacława i Józef Błońscy, Irena i Stanisław Błońscy, Czesława i Waldemar Gadomscy, Karolina i Walenty Grzeszek, Halina i Józef Jadczuk, Maria i Witold Krasnodębscy, Danuta i Bogusław Krasuccy, Janina i Witold Młynarczyk, Jadwiga i Józef Niemierka, Wacława i Jerzy Nowak, Jadwiga i Stanisław Socha, Henryka i Stanisław Zacharczuk, Krystyna i Stefan Zdolińscy, Eugenia i Kazimierz Uscińscy oraz Wiesława i Wincenty Zychowie.

Uroczystość zakończył poczęstunek i wspólna zabawa przy muzyce zespołu „Tajfun”.