Nagłówki

Kandydaci do Rady Miejskiej

Upłynął termin zgłaszania kandydatów na radnych Rady Miejskiej w wyborach samorządowych, zarządzonych na 12 listopada 2006. Do 15-osobowej rady kandyduje 106 osób w 15 okręgach wyborczych.

Kandydaci do sokołowskiej Rady Miejskiej (stan na 16 października 2006):

Okręg nr 1

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Mazurczak Krystyna Zofia l. 49

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Rybak Krzysztof l. 52

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Klepacki Mirosław l. 37

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Miller Wojciech l. 48

KWW Bogusława Karakuli – Bałkowiec Janusz l. 60

Okręg nr 2

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Błońska Joanna Maria l. 34

KW Samoobrona RP – Wojewódzki Józef Stanisław l. 57

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Papliński Marek l. 42

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Pieniak Artur Norbert l. 32

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Matysiak Krystyna l. 49

KWW Bogusława Karakuli – Żochowski Karol Jan l. 51

Okręg nr 3

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Sobich Wiesław Bernard l. 52

KW Samoobrona RP – Księżopolska Marlena Katarzyna l. 28

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Pawelec Grzegorz l. 30

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Buzuk Witold l. 55

KWW Nasze Miasto Sokołów – Godlewski Jerzy l. 56

KWW Bogusława Karakuli – Milik Marek l. 28

Okręg nr 4

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Szczekutek Jacek Tomasz l. 52

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Dyoniziak Wiesław l. 40

Komitet Wyborczy PSL – Niewiadomska Izabela Elżbieta l. 44

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Florczuk Marek l. 38

KWW Nasze Miasto Sokołów – Pieniak Sławomir l. 40

KW Liga Polskich Rodzin – Wrzosek Agnieszka l. 27

KWW Bogusława Karakuli – Krysiak Marek l. 48

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Jackowski Jacek l. 37

Okręg nr 5

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Rosochacka Zofia Maria l. 52

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Rutkowski Wojciech Grzegorz l. 37

Komitet Wyborczy PSL – Jaszczuk Elżbieta l. 38

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Chadaj Sławomir l. 36

KWW Nasze Miasto Sokołów – Lipka Ewa l. 45

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Majchrzak Lidia l. 45

KWW Bogusława Karakuli – Czaczkowska-Włoga Teresa l. 55

Okręg nr 6

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Doncbach Mirosław Kazimierz l. 50

KW Samoobrona RP – Zarębski Marek Marian l. 56

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Tomczuk Włodzimierz l. 45

Komitet Wyborczy PSL – Czarkowski Jarosław l. 31

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Bujak Stanisław l. 61

KW Liga Polskich Rodzin – Raczkiewicz Katarzyna l. 23

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Dzieciatko Lucjan l. 60

KWW Bogusława Karakuli – Kamiński Krzysztof l. 46

Okręg nr 7

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Wąsowski Andrzej Dariusz l. 52

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Paczuski Andrzej l. 49

KW Platforma Obywatelska RP – Soszka Anna Elżbieta l. 29

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Szafrański Jarosław Józef l. 49

KWW Nasze Miasto Sokołów – Kryszczuk Włodzimierz l. 58

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Kobyliński Grzegorz Stefan l. 50

KWW Bogusława Karakuli – Marszow Andrzej Grzegorz l. 48

Okręg nr 8

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Dłuski Antoni l. 53

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Gaczyński Grzegorz l. 50

KW Platforma Obywatelska RP – Kosel Konrad l. 28

Komitet Wyborczy PSL – Jasiński Zygmunt Józef l. 57

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Langowski Tadeusz Kuba l. 57

KWW Marcina Celińskiego – Celiński Marcin Krzysztof l. 34

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Łach Tadeusz l. 62

KWW Bogusława Karakuli – Plichta Grzegorz l. 33

Okręg nr 9

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Ołtarzewski Leszek Jan l. 56

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Fabijańska Krystyna l. 41

Komitet Wyborczy PSL – Czarnocki Ireneusz Tadeusz l. 54

KWW Tomasza Zbrzeżnego – Zbrzeżny Tomasz l. 29

KWW Nasze Miasto Sokołów – Świnarski Mirosław l. 48

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Rabek Ewa l. 51

KWW Bogusława Karakuli – Niemirski Jacek l. 52

Okręg nr 10

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Rosochacki Jan l. 62

KWW Krzysztofa Woźniaka – Woźniak Krzysztof Zygmunt l. 48

KW Platforma Obywatelska RP – Kublik Iwona Ewa l. 42

Komitet Wyborczy PSL – Krakowski Leszek l. 44

KWW Nasze Miasto Sokołów – Rutkowski Mikołaj Andrzej l. 55

KWW Bogusława Karakuli – Raźniak Waldemar Stanisław l. 49

Okręg nr 11

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Braun-Mikołajczuk Edyta Inez l. 37

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Sikorska Maria l. 44

KW Platforma Obywatelska RP – Burzyńska Elżbieta l. 44

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Sandrykowicz Grażyna Maria l. 45

KWW Nasze Miasto Sokołów – Hardej Waldemar l. 50

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Dudek Jerzy Eugeniusz l. 52

KWW Bogusława Karakuli – Błoński Krzysztof l. 44

Okręg nr 12

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Zalewski Tadeusz Marek l. 53

KW Samoobrona RP – Gołocka Renata Janina l. 35

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Rurarz Dariusz l. 36

KW Platforma Obywatelska RP – Protaziuk Artur Wiesław l. 43

Komitet Wyborczy PSL – Czarnecki Krzysztof Jan l. 42

KWW Tomasza Zbrzeżnego – Bolesta Wojciech l. 35

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Wyszomirski Witold l. 52

KWW Nasze Miasto Sokołów – Lalak Mirosław Wiesław l. 49

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Bielski Waldemar Józef l. 52

KWW Bogusława Karakuli – Sikorski Piotr l. 24

Okręg nr 13

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Iwański Krzysztof l. 38

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Skarżyński Waldemar l. 44

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Mikołajczuk Zofia l. 46

KW Liga Polskich Rodzin – Wycech Zygmunt Feliks l. 48

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Nowakowski Józef l. 54

KWW Bogusława Karakuli – Ostrowski Janusz Marian l. 62

Okręg nr 14

KWW Teraz Razem – Szymański Włodzimierz l. 59

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Jadczuk Andrzej Janusz l. 59

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Bałkowiec Jadwiga Anna l. 48

Komitet Wyborczy PSL – Danielak Sławomir l. 29

KWW Nasze Miasto Sokołów – Wrzaszcz Janusz Stanisław l. 53

KWW Bogusława Karakuli – Połóg Waldemar l. 54

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Brzozowski Janusz l. 51

Okręg nr 15

KWW”Sokołów, jakiego pragniesz” – Rybak Włodzimierz Jan l. 59

Komitet Wyborczy PSL – Raźniak Natalia Helena l. 48

KWW z Ludźmi – dla Ludzi – Mroczek Łukasz l. 23

KWW Nasze Miasto Sokołów – Tomczuk Ryszard l. 32

KW Liga Polskich Rodzin – Nowotniak Wiesława Zofia l. 51

KWW”Przymierze dla Sokołowa” – Świętochowski Marian Gabriel l. 53

KWW Bogusława Karakuli – Lesiuk Iwona l. 37

KWW Sokołowska Wspólnota Samorządowa – Zupka Rafał Zbigniew l. 26