Odznaczenia dla jubilatów

15 lipca 2004 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia 17 par małżeńskich z naszego miasta. Z rąk Burmistrza Miasta Bogusława Karakuli i Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Marii Grażyny Wojtczuk jubilaci otrzymali odznaczenia od Prezydenta RP.

Oto lista odznaczonych:

Eleonora i Tadeusz Bajdeccy, Danuta i Stanisław Bazylczuk, Janina i Marian Gontarz, Bogusława i Henryk Góźdź, Pelagia i Edward Jurczak, Walentyna i Tadeusz Leszczyńscy, Lucyna i Antoni Lipka, Barbara i Franciszek Oszczepalińscy, Stefania i Stanisław Pasek, Anna i Remigiusz Pawlakowie, Maria i Ryszard Raboszukowie, Janina i Stanisław Skarżyńscy, Daniela i Piotr Skibniewscy, Kamila i Sławosz Tyszkowie, Zofia i Mieczysław Zalasińscy, Franciszek i Tadeusz Sobieszczakowie, Jadwiga i Mieczysław Świnarscy.

Uroczystość urozmaicił poczęstunek i tańce przy akompaniamencie zespołu „Tajfun”.