„Najlepsze Strony Sokołowa” – laureaci

Podczas koncertu finałowego „Dni Sokołowa” Burmistrz Miasta wręczył nagrody w III edycji konkursu „Najlepsze Strony Sokołowa”. W tym roku do finału zakwalifikowano 4 serwisy w kategorii stron szkolnych i 6 w kategorii stron prywatnych. Jury zdecydowało przyznać po jednej nagrodzie w każdej kategorii.

W kategorii serwisów szkolnych nagrodę Burmistrza za najlepszy serwis (skaner) otrzymała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 . Autorem serwisu jest pan Adam Czesławiak.

W kategorii serwisów prywatnych nagrodę Burmistrza (zestaw głośników komputerowych do dźwięku przestrzennego) otrzymał Krzysztof Adamski za serwis „Consoles”, poświęcony konsolom do gier. Strony Krzysztofa już po raz drugi zostały uznane za najlepszy serwis prywatny w Sokołowie.

W tegorocznej edycji konkursu zgłoszono mniej stron niż w dwóch poprzednich, jednak ich poziom był zdecydowanie najwyższy i jury stanęło przed trudnym zadaniem. Za najważniejsze kryterium oceny, oprócz poprawności technicznej i funkcjonalności serwisu, jury przyjęło ciągłość pracy autorów. Najwyżej oceniono strony aktualne, gdzie przez cały rok na bieżąco pojawiały się nowe informacje.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcam wszystkich autorów do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Jury:

Bogusław Karakula – Burmistrz Miasta
Jerzy Maksjan – Z-ca Burmistrza
Maria Truszkowska – Sekretarz Miasta
Piotr Miller – informatyk w Urzędzie Miasta